Rüyada Su Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Su İçmek Iyi mi Yorumlanır?

14.07.2022 21:58 Son Güncelleme: 14.07.2022 22:00 Rüyada Su Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada su görmek, rüya tabirlerinde hayırlı kazanç, mal artışı ve bolluk anlamına gelmektedir. Rüyasında bardakta ağzına kadar dolu su bulunduğunu gören rüya sahibinin tecim hayatında mühim başarılar yakalayacağına işaret edilir.
Rüyayı gören kimse bununla birlikte içsel anlamda da kazanmaya başlayacaktır. Eğer bekarsa hayırlı bir eş bulacak ve evlilik hayatına merhaba diyecektir. Evliyse hayırlı evlatları olacak ve yaşamının geri kalan döneminde bir tek hayırlı işler hayata geçirmeye yoğunlaşacaktır.
Rüyada Su İçmek Iyi mi Yorumlanır?
Rüyada su içmek hayra ve fena vakalara işaret etmektedir. Rüyasında bardaktan su içtiğini gören kişinin hayatında hem güzel vakalar olacak hem de fena vakalar aniden kendisini bulacaktır. Aşkı ve aramış olduğu rahat yaşama kavuşacak olan rüya sahibi bununla birlikte iş hayatında da hak etmiş olduğu kıymeti görecek ve kendisini memnun edecek oranda maaşı almaya başlayacaktır. Öte taraftan rüyayı gören kişinin oldukca sevilmiş olduğu bir yakınının ölüm haberi alacağına işaret edilir. Bu ölüm haberi rüya sahibini oldukca derinden yaralayacak ve uzun süre kendisini toparlama mevzusunda güçlük çekecektir. Rüyada Fazlaca Susamak
Rüyada oldukca susamak, kişinin hastalık ve fena olaylardan kurtulacağına işaret eder. Rüyasında oldukca susadığını gören bir kişinin mühim bir hastalığı var ise kısa vakit içinde bu dertlerden kurtulacağı günler oldukca yakındır. Hastalığın haricinde borç yada değişik sorunlardan da kısa süre içinde rüya sahibi arınacaktır. Rüyasında oldukca susayan ve su içerek susuzluğunu giderdiğini gören rüya sahibinin ise başından fena vakalar geçecek anlama gelir.
Bu fena olayların başlangıcında ciddi ve sancılı bir hastalığa yakalanmak gelmektedir. Rüyasında oldukca susayan ve su içerek rahatladığını gören bir kişinin bununla birlikte yüklü bir borcun altına gireceğine delalet edilmektedir. Bu borcu ödemekte oldukça zorluk çekecek olan rüya sahibinin yakın çevresi ile arası da bu süreçte bozulacaktır.
Rüyada Ölmüş Birisine Su Vermek
Rüyada ölmüş birisine su vermek, meydana getirilen iyiliğe ve bunun karşılığını almaya yorumlanmaktadır. Rüyasında ölmüş olan tanımış olduğu yada yabancı birisine su verdiğini gören kişinin yapmış olduğu iyiliğe işaret edilir. Rüya sahibi geçmiş yıllarda birisine gizliden iyilik yapmış ve bunun karşılığını alacağı güne gelmiştir.
İyiliğin karşılığı içsel olarak alınacağı şeklinde bununla birlikte maddi olarak da alınacaktır. Rüyayı gören kişinin eline helal yoldan geçecek olan yüklü bir miktar parayı ticarette değerlendireceği ve kısa süre içinde varlıklı olacağı anlamına gelmektedir. Öte taraftan rüya sahibinin başta kendisi ve sevdikleri kişilerin üstünden hastalık ve öteki fena vakalar uzak duracaktır.

Son Dakika Haberler