Güpegündüz birini kaçırmışlardı! O kardeşler tutuklandı

13.07.2022 20:33 Haber Deposu: DHA Yeşilova Mahallesi D-100 yan yolda geçen pazartesi günü saat 15.00 sıralarında, Erhan Metin, yanına yaklaşan bir otomobilden inen Ferhat ve Fırat Ö.’nün saldırısına uğradı. Metin’i sokak ortasında tekme ve yumruklarla darbeden saldırganlar, zorla otomobile bindirerek kaçırdı. Saldırıyla ilgili meydana getirilen soruşturmada, Küçükçekmece İlçe Güvenlik Müdürlüğü ekipleri şüphelilerin kimliklerini belirledi. Polis, akraba oldukları belirtilen şüphelileri Esenyurt’ta bulunan dükkanlarında gözaltına alırken, Erhan Metin’i de kurtardı. Şüphelilerin çalışanları olduğu öğrenilen Metin’in, sıhhat durumunun iyi olduğu öğrenildi.
 
TOPLAM 11 ADET SUÇ KAYITLARI VAR
Ferhat Ö.’nün uyuşturucu madde kullanmak ve trafik güvenliğini tehlikeye sokmak suçlarından poliste toplam 6, Fırat Ö.’nün ise uyuşturucu madde kullanma, kasten yaralama, 6136 sayılı kanuna karşıcılık ve nitelikli dolandırıcılık suçlarından 5 kaydı olduğu ortaya çıktı. Polisteki işlemlerinin arkasından adliyeye sevk edilen iki kardeş adli denetim şartıyla özgür bırakıldı.  
TUTUKLANDI
Küçükçekmece Başsavcılığının itirazı üstüne tekrardan gözaltına alınan kardeşler Ferhat ve Fırat Ö., “Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma” ve “Yağma” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Son Dakika Haberler